Seven, Radyo Yüksel'de Gündemi Değerlendirdi

Seven'den Radyo Yüksel'de gündem değerlendirmesi

Radyo Yüksel'de Yüksel Çiftçi ve Dj Düden'in sunduğu "Gündem Özel" programına konuk olan Medya Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mustafa Seven, haftalık gündemi değerlendirdi.

Mustafa Seven programa siyasi partilerin seçim çalışmalarının hız kazandığını belirterek, şu ifadelere yer verdi:

" Belediye seçimini kim kazanırsa kazansın, belediye bir hizmet kurumu olduğu için, halk hizmet bekliyor olacak.  Yerel seçimlerde vatandaşların bir kısmı parti farkı gözetmeksizin hizmet vereceğine inandığı adaya  oy veriyor. Siyasi partiler yerel seçim çalışmalarında farklı görüşlü  tabandan da oy isteyebiliyorlar. Bu da gayet normaldir.

Hafta için Adalet bakanı Abdulhamit Gül Ak Parti seçim lokali açılışı için ilimizi ziyaret etti.. Asparagas bir intihar haberi ile Batman maalesef karalanmaya  çalışıldı. Balık avlamaya giden bir vatandaş elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti".dedi

YEREL MEDYA SIKINTILI

Seven, Batman'ın haftalık değerlendirmesinde şu haberlere yer verdi.

Gazete kullanılan kağıt ve kalıplar yurt dışından ithal edildiği için, yüksek fiyatlara mal oluyor. Bu fiyatlara döviz kurundaki hızlı dalgalanması da eklenince maliyetler haliyle katlandı.

Basın İlan Kurumu'nun, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı üzerinden 81 ile gönderilen genelge ile, "BİK'e kayıtlı olmayan gazetelere reklam ve ilan verilmesin" uyarısı yerel gazeteleri daha da sıkıntıya soktu. "dedi.

MART'IN İLK HAFTASI YOĞUN GEÇTİ

Bir diğer konu mart ayının ilk haftasının çok yoğun olduğu. 1-7 Mart, Muhasebeciler haftası, aynı zamanda Yeşilay haftası. 7 Mart Regaip kandili. 8 mart Dünya Kadınlar Günü ve aynı zamanda mübarek üç ayların başlangıcı, recep ayının 1. günü.

Program bu hatırlatmalarla son buldu

Diğer Haberler

ELİTA SU ARITMA

Batman Elita Su Arıtma: Temiz Su İçin Kalite ve Hizmet Bir Arada devamı...

TUNÇ, RADYO YUKSEL'E KONUK OLDU

TUNÇ, RADYO YUKSEL'E KONUK OLDU devamı...

RTÜK BÖLGE TEMSİLCİLİĞİNDEN’DEN BATMAN RADYO VE TELEVİZYONLARINA ZİYARET

RTÜK BÖLGE TEMSİLCİLİĞİNDEN’DEN BATMAN RADYO VE TELEVİZYONLARINA ZİYARET devamı...

GEVHER KOYUN RADYO YÜKSEL'E KONUK OLDU

KESK MYK Üyesi ve KESK Genel Kadın Sekreteri Döne Gevher Koyun, RADYO YÜKSEL'de, Yüksel Çiftçi'nin sunduğu "Gündem Özel" devamı...

BAŞDENETÇİ “İDARECİLERİN SORGULANMASINI İSTEMEYİZ“

6 Ocak 2021 Çarşamba günü Saat. 11:00’de, Radyo Yüksel'de yayınlanan "Gündem Özel" programında, Mavi Dünya Mehmet'in Kon devamı...
İstek Hattı :
WHATSAP: 0542 552 72 99

REKLAM : 0545 234 72 72
Adres:
Meydan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 2000 İş Merkezi kat:4 No:402 Merkez/Batman
Telefon : WHATSAP: 0542 552 72 99

REKLAM : 0545 234 72 72
E-mail: [email protected] - [email protected]
İletişim